Adobe bugün iPad için yeni nesil bir boyama ve çizim uygulaması olan Fresco’yu piyasaya sürdü. Profesyonel kalitede işler için tasarlanmış ancak herkesin kullanması için yeterince kolay olan Fresco, keskin, temiz, sonsuz ölçeklenebilir vektör fırçaları, çok yönlü ve uyarlanabilir Photoshop fırçaları sunar.

Adobe Fresco, özellikle Apple Pencil için yapılmış ve profesyonelce çizim yapan veya tutku için resim yapan sanatçılar için tasarlanmış ücretsiz bir çizim ve boyama uygulamasıdır. Profesyonel sanatçılar, 1000’in üzerinde fırça ve Photoshop ile zengin entegrasyon dahil olmak üzere premium özellikler eklemeye abone olarak Adobe Fresco’yu bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

Adobe Fresco, en sevdiğiniz Photoshop fırçalarının gücünü sınırsız ifade için vektör fırçaların hassasiyeti ve canlı fırçaların devrim niteliğindeki teknolojisi ile birleştirir. Tıpkı gerçek gibi çiçek açan, karışan, bulaşan ve bulaşan suluboya ve yağlarla boyayın. Her boyutta yazdırmaya hazır keskin çizgiler oluşturmak için sonsuz ölçeklenebilir vektör fırçalarla çalışın. Premium bir özellik olarak, tüm Photoshop fırçalarınızı kolayca içe aktarabilir veya ünlü usta Kyle T. Webster tarafından oluşturulan binden fazla doğal fırça arasından seçim yapabilirsiniz.

Adobe Fresco, modernleştirilmiş seçim ve maskeleme ve esnek bir kullanıcı arayüzü gibi illustratörler için gerekli araçları yeniden düzenler, böylece daha hızlı ve dikkatiniz dağılmadan çizebilirsiniz. Premium özellikler Photoshop entegrasyonu ve otomatik bulut senkronizasyonu ekler. Fırçalar ve projeler sizi cihazlarda takip eder, böylece ilhamın olduğu her yerde çalışabilirsiniz.

Adobe Fresco ayrıca, Adobe’nin yapay zekası ve makine öğrenme teknolojisi olan Adobe Sensei tarafından desteklenen yeni bir Canlı Fırça kategorisine sahiptir; bu, nerede olursanız olun yağlı veya sulu boya ile resim deneyimini benzersiz bir şekilde yeniden yaratır.