NFT’lerin popülaritesi, blockchain alanı için en etkili atılımlardan biridir. Değiştirilemeyen tokenların koleksiyonları, bir kişi için bir veya iki şey ifade edebilir. Koleksiyoner ya değerini korumak ister ya da sadece dijital sanat koleksiyonu yapmak için saklamak ister. Şimdi, NFT’ler açık artırmalardan büyük para kazanabilir.

Şimdiye Kadarki En Popüler NFT Koleksiyonları


“NFT” terimi ile henüz yeni tanışanlar için, sanatçıya veya satıcıya bağlı olarak belirli bir değeri olan sanal sanat eserleri, fotoğraflar ve diğer formların bir koleksiyonudur.

Şimdiye kadar OpenSea platformunda birçok NFT koleksiyonunu görebilirsiniz. Dijital malzeme pazarı özellikle sanatseverler, koleksiyoncular ve müzayedeciler için talep görüyor.

CryptoPunks

( Photo : Larva Labs )

Bu yıl için en çok bilinen NFT koleksiyonlarından biriyle başlayalım: CryptoPunks.

Geçimlerini sağlamak için çalışmalarını satan NFT sanatçıları için Eylül iyi bir başlangıç oldu. Örneğin, CryptoPunks şu anda NFT dijital koleksiyonunun modern simgesi haline geldi.

2017 yılında Larva Labs tarafından başlatılan serserilerin çeşitliliği, insan illüstrasyonundan hayvanlara kadar genişledi. Uzaylılara ve zombilere benzeyen CryptoPunklar da var.

Meebit

( Photo : Larva Labs )

Görünüşe göre Larva Labs, platformda daha fazla NFT koleksiyonu listeleme sanatında ustalaşmış durumda. Listemize dahil olan bir başka benzersiz NFT koleksiyon seti de Meebit’lerdir.

Meebit’ler, Mayıs ayında pazarı istila etmeye başlayan 3D karakterlerdir. Crypto Bulls Club, ilk zamanlarda bir Meebit için başlangıç fiyatının 2.5 ETH’den başladığını bildirdi.

Başarılı bir şekilde bir Meebit satın alırsanız, çizimin 3D versiyonuna sahip özel varlık paketine sahip olma hakkınız vardır. Seçtiğiniz bir karakteri 3D modele aktarabilirsiniz.

Bored Ape Yacht Club

( Photo : Bored Ape Yacht Club )

Fütüristik çizimler, sanat koleksiyoncularının kalbinde her zaman özel bir yere sahip olmuştur. Bored Ape Yacht Club, “sıkılmış” bir primatın çeşitli ifadelerine sahiptir.

Bored Ape Yacht Club, farklı stiller, özellikler ve görünümlerle geniş bir maymun yelpazesi sunar. Bu projenin arkasındaki NFT ekibi, NFT sanatları için yüksek bir standart belirledi.

Hiç şüphe yok ki bu NFT koleksiyonu, ünlüler ve diğer önde gelen kişiler onunla bağlantı kurduğundan beri listemize dahil edildi.

0N1 Force

( Photo : 0N1 Force )

NFT oyunlarının hayranıysanız, 0N1 Force’un neden yavaş yavaş en popüler NFT koleksiyonlarının saflarına yükseldiğinin özünü kolayca anlayacaksınız.

Bu NFT koleksiyonlarının arkasındaki grup, insanlara farklı bir bakış açısı kazandırmaya odaklanıyor. Anime benzeri karakterler platformun her yerinde. Birbirlerinden çeşitli özelliklere ve geçmişlere sahiptirler.

Pudgy Penguins

( Photo : Pudgy Penguins )

Eylül ayı itibariyle en popüler NFT koleksiyonları listemizin sonuncusu Pudgy Penguins. “Pudgy” kelimesinden, bu sevimli yaratıklar NFT toplamayı değerli bir deneyim haline getirecek.

Pudgy Penguins, Ethereum blok zinciri altında çalışır. Şu anda penguen severler ve hayranları için ikonik olan 8.888 NFT’ye sahip.

NFT hakkında başka bir makale için Efsane NFT 6,6 Milton Dolara Yeniden Satıldı ‘ya göz atabilirsiniz.