Hergün ortalama 9 saat PC başında vakit geçiren biri olarak zamanın ne kadar değerli olduğunu anlatmama gerek yok. Söz konusu araştırma olunca en az vakitte en faydalı web sitelerine ve gerçek bilgiye ulaşmak inanılmaz değerli. İşte sizi daha akıllı yapacak, üretkenliğinizi artıracak ve yeni beceriler öğrenmenize yardımcı olacak İnternet’teki faydalı web siteleri. Bu inanılmaz derecede faydalı web siteleri en az bir sorunu gerçekten iyi çözüyor. Ve hepsinin ezberlemesi kolay harika URL’leri vardır, bu sayede sizi Google’a bir yolculuktan kurtarır.

Dijital Dünya’nın bal yapan faydalı siteleri burada!

cizikci.com

yalansavar.org

Doğru bilinen yanlışlar ve yanlış bilinen doğrular hakkında kılçıksız balık misali omega-3’e doyacaksınız.

“Karanlığa lanet okumaktansa, bir mum yakmak yeğdir.”

about.me

1 mi1 milyondan fazla girişimci ve danışman about.me kullanıyor. İşletmenizi büyütmek için yardıma mı ihtiyacınız var ?
“ Yine yakıyorsun ortalığı ”

archive.org

İnternet Arşivi, milyonlarca ücretsiz kitap, film, yazılım, müzik, web sitesi ve daha fazlasından oluşan kar amacı gütmeyen bir kitaplıktır. İnternette 525 milyardan fazla web sayfasının geçmişini araştırın.
“ İçerisi şampiyonlar ligi ”

ps2pdf.com

Aklınıza gelen ya da gelmeyen her türden veri formatını online ortamda dönüştürmek için tek adres şipşak kaliteli işler. Zamanı değerli olanlara gelsin.
“ Ne verim abime ”

sound-effects.bbcrewind.co.uk

BBC Ses Efektleri Arşivi kişisel, eğitim veya araştırma amaçlı kullanılabilir. Son 100 yılda dünyanın dört bir yanından 16.000’den fazla ses arşivi sizlerle.
“ O şeş ne ”

gs.statcounter.com

Statcounter Global Stats, size ücretsiz çevrimiçi ziyaretçi istatistikleri aracı sunmaktadır. Sosyal medya tarayıcı ve daha birçok özellikli arama ile istediğiniz istatistiklere ulaşabilirsiniz.
“ Ararım seni her yerde ”

Ülkemizde dijital alanda birçok insan gelişmek için pc başında saatlerini harcıyor. Sende bu insanlara katkıda bulunmak için fayda sağlayan favori siteni yorumlara yaz. Konu ister araştırma olsun ister tasarım
Unutma güzel şeyler paylaştıkça çoğalır!