Film yönetmenliği efsanesi ve ekrandaki şiddetin aşığı Quentin Tarantino, NFT trenine binen en son tanınmış ünlü. Bu yöne giden yol, daha önce hiç görülmemiş özel içeriğe sahip yedi Pulp Fiction (Ucuz Roman) koleksiyonu olacak dedi.

Quentin Tarantino Pulp Fiction NFT seti, bir dizi olağanüstü güzellikle birlikte gelir. Her öğenin galibi, filmden daha önce yayınlanmamış bir sahne, ayrıca el yazısı senaryolar ve Tarantino’nun kendisinden bir sesli yorum alacak.

Bu eşsiz koleksiyon, henüz açıklanmayan bir tarihte OpenSea‘de yayınlanacak. Ancak Tarantino’nun kripto girişimcisi Mike Novogratz ile birlikte NFT.NYC’de yer alacağı söyleniyor.

Quentin tarantino pulp fiction nftleri
Quentin tarantino pulp fiction nftleri

Yedi Pulp Fiction NFT‘nin tümü, her varlıkta programlanabilir gizlilik özelliklerine izin veren bir blok zinciri olan “Gizli Ağ” üzerine inşa edilmiştir. Bu nedenle, yeni sahipler, yeni edindikleri koleksiyonlar söz konusu olduğunda üç seçeneğe sahip olacaklar. Bu nedenle, öğeyi dünyadan gizleyebilir, yakın arkadaşlarıyla paylaşabilir veya halka açıklayabilirler.


NFT Projesi hakkında samimi bir şekilde konuşan Tarantino, “Pulp Fiction’dan bu özel sahneleri hayranlara sunmaktan heyecan duyuyorum” dedi. Ve büyük bir arka malzeme kataloğu ile, ondan duyacağımız son şeyin bu olması pek olası değil.

Proje web sitesine göz atın >> Burada