iphone telefonunuz aracılığıyla kendi NFT’nizi yapmayı mı düşünüyorsunuz? İşte bunu nasıl yapabileceğiniz iphone uygulaması.


NFT sanatları blok zinciri alanını istila ediyor. Birçok dijital sanatçı, NFT parçalarını satarak para kazanıyor. Binlerce kişiden milyonlara kadar bu yaratıcılar, sanal çalışmalardan büyük kazançlar elde ediyor.

Telefonunuzda kendi NFT’nizi oluşturmayı düşünüyorsanız, özellikle iPhone kullanıcısıysanız nasıl başlayabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

iphone kullanıcıları NFT yapmak isterlerse iPhone’larına indirebilecekleri uygulama NFT Art Maker Creator

App Store’daki diğer uygulamalar gibi uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

1.000’den fazla grafik, 30 filtre, 5.000 yazı tipi ve 100 arka plan içeren sınırsız özellikler için premium sürümüne gidebilirsiniz.

3,99 $ karşılığında NFT Art maker’ı bir hafta boyunca kullanabilirsiniz. Bir yıllık ücretli sürümüne geçmek istiyorsanız, bir yıllık planını 49.99 $ ‘dan% 75’e seçebilirsiniz.

Bu Uygulamayla NFT’nizi Nasıl Oluşturabilirsiniz?

İlk önce, “Yeni Oluştur” u tıklayın.

Dokunduktan sonra, şimdi üç seçenekten herhangi birini seçebilirsiniz. Konunun birçok renkten oluşan gradyanı ile başlayabilirsiniz. Bunun dışında galerinizden belirli bir fotoğraf da seçebilirsiniz.

Son seçenek ise, NFT olarak öne çıkarmak istediğiniz binlerce görsele göz atabileceğiniz Pixabay’dir.

Bu uygulamanın güzel yanı, NFT resminize katmanlar, metinler ve grafikler de ekleyebilmenizdir. Bu uygulama hakkında daha fazlasını keşfetmeyi seven kullanıcıların ücretli sürümünü deneyebilirsiniz.

Ayrıca seçmiş olduğunuz görselin üzerine başka bir görsel de ekleyebilirsiniz. Bu özellik normal resim düzenleme uygulamalarında mevcut değil çünkü birçoğu resimlerin üst üste yerleştirilmesine izin vermiyor.