8.1
Score

Pros

  • Uzun Kullanım Süresi
  • Su Geçirmez
  • Darbelere Dayanıklı
  • Taşınabilir Şarj Cihazı

Cons

  • Fiyat
  • Ağır
Pil Ömrü
8
Taşıma
6
Fiyat
4
Tasarım
9
Güvenilirlik
8

Final Verdict

Fiyat muhtemelen birçok kişi için belirleyici faktör olacak ve almaya karar verirseniz, hiç pişman olmayacaksınız.

JBL Charge 3 nedir ?

JBL’in Charge 3, dahili bir Bluetooth hoparlör cihazıdır. Su geçirmezliği ile birlikte ses seviyesini artırmak için benzer markalı hoparlörleri birbirine bağlayabilirsiniz.

Bunlar her Bluetooth hoparlörde bulamadığınız özellikler ve uygun bir fiyata alınabilir.

JBL Charge 3: tasarım
JBL Charge 3 büyük bir hoparlör. Elinize alıp taşıyabileceğiniz bir hoparlör değil. 213 x 87 x 88.5 mm ölçülerinde olan hoparlör sırt çantanızda veya çantanızda biraz yer kaplayabilir.

Ancak, böyle büyük bir hoparlöre sahip olduğunuz için 20 saat pil ömrü ve su geçirmezlik özelliği göz önünde bulundurulursa değer.

Su geçirmezlik, Şarj 3 için büyük özelliktir ve IPX7 de derecelendirilmiştir, bu da hoparlörü 30 dakika boyunca bir metreye kadar suya daldırabileceğiniz anlamına gelir.

Bir meyve suyu şişesinin boyutu kadar ve sıkıca dokunmuş bir kumaşla kaplanmış olan Şarj 3 esasen silindir şeklinde, ancak altta sabit durmasını sağlayan düzleştirilmiş bir platform bulunmaktadır. Üstteki bir düğme dizisi her zaman kontrol imkanı sunar. Bir parça atlamak için hızlı bir şekilde iki kez basabileceğiniz veya telefonunuzdan Siri veya Android’in Google Asistanını çağırmak için basılı tutabileceğiniz Bluetooth eşleştirme, ses ayarı ve oynatma / duraklatma., yapabilirsiniz.

Ortada, güç düğmesinin yanında, bir kum saati ve bir sonsuzluk sembolü arasında bir artı gibi görünen bir düğme bulunmaktadır. Bu, aynı telefondan aynı melodiyi çalan hoparlörlerin bir senfonisini oluşturmak için diğer JBL yapımı ürünleri bağlamanızı sağlayan JBL Connect özelliğini etkinleştirmek için kullanılır.

Ücreti eleştirmek için çok az şey var. Sağlam tasarımı, birinci sınıf bir ürün olduğu izlenimini vermeyeceği anlamına gelir, ancak genel olarak ses performansı iyidir.