Bir moda markası, küresel koronavirüs yayılımının ortasında Paris Moda Haftası’nda bir dizi tasarımcı yüz maskesini sergiledi.

Koronavirüs maskeleri moda markası Marine Serre, koronavirüs dünyaya yayılmaya devam ederken Paris Moda Haftası pistinde bir dizi tasarımcı yüz maskesi koleksiyonu yaptı.

Pötikareli baskı da dahil olmak üzere çeşitli maskelerin yanı sıra, Çarşamba günü gösterilen koleksiyonda modellerin yüzleri ve başları tamamen örülmüş örgü parçalar da vardı.

Marine Serre Paris Moda Haftası

Serre ayrıca kırmızı ve siyah bir maske oluşturmak için hava kalitesi markası Airnum ile güçlerini birleştirdi. Ancak, bir Airnum temsilcisi The Hollywood Reporter’a şunları söyledi: “Bu, koronavirüsten çok önce devam eden bir proje.”

Model ve etkileyici Kozue Akimoto, eşleşen baskılı üst kısmı olan kırmızı ve siyah tek kullanımlık maskelerden birini giyen Marine Serre gösterisine katıldı.

Hollandalı influencer Romy D’Fonseca, Instagram’da aynı parçaları giyen bir fotoğraf yayınladı ve işbirliğinin önümüzdeki hafta Airnum’a düşeceğini söyledi.

Bakınız : Resim Link