Şimdi Abone Ol

* En sevdiğiniz konular hakkında en son haberleri ve güncellemeleri alacaksınız!

Trend Yazılar

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

cizikci.com alan adı altında hizmet veren ve diğer ürünleri (birlikte kısaca “Çizikçi”) kullanımınız, ziyaretiniz ve Çizikçi’ye üyeliğiniz Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’ndaki koşullara tabiidir.

Son güncellenme tarihi: 10.03.2022
GÜRTEKS MATBAA REKLAM TEKS. ÜR. TİC. ve SAN. LTD. ŞTİ.
Adres: Camişerif Mah. 5240 Sokak Ayşegül Apt. Altı No:26/B Akdeniz – MERSİN
E-posta: cizikcitr@gmail.com

Çizikçi’yi kullanarak, ziyaret ederek ve Çizikçi’ye üye olarak Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı kabul etmiş sayılırsınız.

Çizikçi’yi kullanmak ve Çizikçi’yi ziyaret etmek için üye olmanız zorunlu değildir. Ancak Çizikçi’nin sunacağı bazı özel içerik, ürün ve hizmetlerden yararlanmak için Çizikçi’ye üye olmanız gerekmektedir.

Çizikçi’ye üye olmak için anasayfada yer alan “Üye Ol” bağlantısına tıklanarak ad, soyad, eposta adresi, şifre ve talep edilecek diğer bilgileri girmeniz  ya da Google, Facebook, Twitter veya Linkedin hesabınızla sisteme kayıt olmanız yeterli olacaktır.

Çizikçi’ye Google, Facebook, Twitter ya da Linkedin hesabınızdan birini kullanarak üye olabilirsiniz. Çizikçi’nin üye olduğunuz hesabınızda yer alan ad, soyad, e-posta adresi ve iş tecrübeleri gibi bilgilerine erişim sağlamasına izin vermiş sayılıyorsunuz.

Çizikçi üyeliğinden istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrıldıktan sonra üyelik hesabınızı yeniden aktif hale getiremezsiniz.

Çizikçi’nin herhangi bir sebep göstermeksizin üyeliğinize son verme, üyeliğinizi süreli veya süresiz olarak askıya alma, üyelik hesabınızdaki bilgileri silme yetkisi olduğunu kabul etmiş sayılıyorsunuz.

 Üyelik hesabınızda kayıtlı bilgilerin ve hesap şifrenizin güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır. Hesap şifrenizin üçüncü kişiler tarafından ele geçirilmesi ve üçüncü kişiler tarafından hukuka aykırı içerik sağlanması ve Çizikçi üzerinde içeriklere yorum yazması dahil olmak üzere her türlü kötü niyetli kullanım sizin sorumluluğunuzdadır.

Çizikçi’yi ziyaret ederken ve kullanırken Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’na, tarafımızdan yayınlanan ve yayınlanacak olan diğer her türlü kullanım koşulu ve politika ile  Türkiye Cumhuriyeti mevzuatına uygun davranmalı, diğer kullanıcı ve üyelerin Çizikçi’yi kullanmasını engelleyecek ya da zorlaştıracak veya veritabanları ya da sunucuları bozacak veya işlemez hale getirecek eylemlerde bulunmamalısınız.

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’na aykırı hareket etmeniz, Çizikçi’yi  kullanırken ya da Çizikçi’ye üye olurken verdiğiniz bilgilerin hatalı veya gerçeğe aykırı olması, Çizikçi’yi kötü niyetli şekilde kullanmanız veya Çizikçi’nin gerekli görmesi halinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin Çizikçi’yi kullanmanızı engelleyebilir veya üyeliğinizi sona erdirebiliriz. Bu eylemleriniz karşısında ayrıca hukuki yollara başvurma hakkımız saklıdır.

Çizikçi’de yer alan fotoğraf, tarif, metot, kod, program, işleyiş tasarım, logo, resim, yazı dahil olmak üzere tüm içerikler ile Çizikçi ve cizikci.com alan adı, alt alan adları ve tüm sayfalara ilişkin tüm fikri ve sınai mülkiyet haklar Çizikçi’nin ait olduğu Gürteks Matbaa Reklam Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti’ye (“biz”, “tarafımız”, “bizim”) aittir veya tarafımızdan bunların kullanımına ilişkin olarak hak sahiplerinden kanunlara uygun şekilde lisans alınmıştır. Bu nedenle; söz konusu içerikler bizden yazılı izin alınmaksızın hiçbir surette kullanılamaz, yayınlanamaz, işlenemez, çoğaltılamaz, yayılamaz, temsil suretiyle faydalanılamaz, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletilemez. Aksi halde; tüm hukuki ve cezai işlemleri başlatma ve taleplerde bulunma haklarımız saklıdır.

Çizikçi’nin virüs ve sair zararlı içerik barındırmaması için azami gayret sarf etmekle birlikte teknik sorunlar yaşamanız veya diğer nedenlerle cihazlarınıza virüs geçmesi veya herhangi bir zarara uğramanız halinde, cihazlarınız veya programlarınızın hasar görmesinden ve uğrayacağınız diğer zararlardan dolayı  sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Bu zararlara uğramamak için gerekli önlemleri almanızı öneriyoruz.

Sebebinin ne olduğuna bakılmaksızın yaşanabilecek herhangi bir veri kaybı durumunda, sorumluluğumuz bulunmamaktadır.  Kaybolan verilerin yeniden girilmesi sizin sorumluluğunuzdur. Bu sebeple; verilerinizi korumak üzere kendi önlemlerinizi almanızı öneriyoruz.

Çizikçi’yi, Çizikçi’deki ürün ve hizmetlerin yapısını size önceden bildirmeksizin dilediğimiz zaman değiştirebilir, geçici veya kalıcı olarak sonlandırma hakkına sahibiz.

Çizikçi’de yer alan içerik, hizmet, imkan ve diğer unsurların yayınının devamlılık arz etmesine önem gösteriyoruz. Ancak yayının ve/veya Çizikçi üzerinden sunulan hizmetlerin kesintisiz olacağına dair garanti vermiyoruz.

Çizikçi’deki yenilikler, kampanyalar ve diğer konulardaki reklam ile duyurulardan haberdar olmak istiyorsanız cizikci.com’a üye girişi yaparak “Ayarlar” bölümünden e-posta bültenlerine kayıt olabilir veya üyelikten ayrılabilirsiniz.

Verilerinizi saklama konusunda azami özeni göstereceğiz. Ancak verilerinizi sakladığımız sisteme izinsiz girilmesi, sistemin işleyişinin bozulması veya değiştirilmesi suretiyle bilgilerinizin elde edilmesi, değiştirilmesi veya silinmesi halinde herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Yürürlükte olan mevzuat çerçevesinde yetkili makamlardan usulüne uygun talep gelmesi halinde kişisel bilgilerinizi bu makamlarla paylaşmakla yükümlüyüz.

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’ndan kaynaklanacak uyuşmazlıkların çözümünde Türk Hukuku uygulanacak ve İstanbul Merkez Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası, Çizikçi tarafından size herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın güncellenebileceğinden Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı Çizikçi’yi her kullandığınızda gözden geçirmenizi öneriyoruz.