Adidas Originals ve LEGO Group, İşbirliğine Dayalı Superstar Sneaker spor ayakkabı tasarımının şaşırtıcı LEGO® sürümünü piyasaya sürüyor.

Herzogenaurach ve Billund 15 Haziran 2021. adidas Originals ve LEGO Group, süregelen işbirlikçi ortaklıklarına dayanarak bir kez daha bir araya geldi; bu sefer klasik Superstar silüetine yeni ve cesur bir yorum getirmek için. Oyuncu adidas Originals LEGO® Superstar spor ayakkabı ile birlikte piyasaya sürülen, parçalarla yapılan bir Superstar LEGO yapım parçası modelidir ve hayranlık uyandıran spor ayakkabı koleksiyonunuza şaşırtıcı yeni bir ekleme yapacaktır.

Her iki markanın da ikonik unsurlarını öne çıkaran adidas Originals LEGO Superstar spor ayakkabı, adidas’ın arşivsel estetiğini LEGO markasının anında tanınan yapım parçalarıyla bir araya getiriyor.

İkonik silueti şakacı bir şekilde yeniden canlandıran yetişkin boyutundaki LEGO Superstar spor ayakkabı, LEGO tuğla desenini mükemmel bir şekilde taklit etmek için özenle hazırlanmış özel üç şerit, deniz kabuğu ve topuk şeridi ile yükseltilmiş klasik beyaz ve siyah deri yapıya sahiptir. Çarpıcı görünüm daha sonra altın folyo vurgularla tasarım tamamlanır.

Bu ayakkabının yetişkin versiyonu, çocukların bedenleri ile tamamlanıyor, bu sefer Superstar’a renkli ve eğlenceli bir LEGO yorumu getiriyor ve tüm aile için seçenekleri tamamlıyor.

Adidas Originals hakkında


Dünyanın önde gelen spor markalarından biri ve küresel bir spor ayakkabı ve giyim tasarımcısı ve geliştiricisi olan adidas’ın zengin spor mirasından ilham alan adidas Originals, 2001 yılında kurulmuş bir yaşam tarzı markasıdır. ürün yeniliğine olan bağlılığı ve kortlarda ve spor sahalarında bulunan yaratıcılığı ve cesareti çağdaş gençlik kültürünün merceğinden filtreleme yeteneği ile markanın mirasını geliştirmek. İlk kez 1972’de kullanılan ve yaratıcı kültürü şekillendirmeye ve tanımlamaya devam edenler tarafından desteklenen ikonik Trefoil logosuyla damgasını vuran adidas Originals, sokak için öncü spor giyim markası olarak öncülük etmeye devam ediyor.