Brezilyalı Futbolcu Ronaldinho’dan Yedi Koleksiyonla NFT Pazarını Başlattı. Brezilyalı Süperstar, ortak olması eğlenceli ve pazarlanabilir bir oyuncu.

Futbol ve NFT’ler Sinerji Oluşturuyor

INFLUXO––yeni bir Fungible Token (NFT) yaratıcı stüdyosu–– Brezilyalı süperstar futbolcu Ronaldinho’nun yer aldığı NFT’ler ile pazara sunulduğunu duyurdu. Lansmanda, iki kez FIFA Yılın Dünya Oyuncusu ödülüne layık görülen türünün tek örneği yedi koleksiyon yer alacak. NFT gösterileri, koleksiyoncular ve hayranlar için canlı bir müzayede sırasında INFLUXO‘nun yeni satış sitesinde yer alacak.

Ayrıca Ronaldinho ile tanışmak için bir gezi kazanma şansı da olacak. Müzayedenin en iyi teklif vereni, gelecek yıl Dubai’de gidiş-dönüş bileti ve iki günlük otel konaklaması içeren bir yüz yüze deneyimin kilidini açacak.

Gezi, bir gala yemeği ve Ronaldo de Assis Moreira aka Ronaldinho ile buluşmayı içeriyor. Yolculuk tek başına ödülü imrenilecek bir şey haline getiriyor, ancak NFT‘yi eklemek onu gerçek ve dijitalin gerçekten rakipsiz bir karışımı haline getiriyor.