Boston Dynamics tarafından üretilen otonom robot handle depolarda işbaşı yapmaya hazır. Teknolojinin hızla ilerlemesi ile hayatımıza entegre olmaya başlayan otonom robotların çalışma alanları her geçen gün artıyor. Depoda kutuları taşımak için mobil robot almak istiyorsanız Handle’ın az yer kaplaması, uzun mesafeli erişimi ve görüş sistemi, kamyonları boşaltmasını, palet inşa etmesini ve kutuları tesisinizin her yerine taşımasını sağlayabilirsiniz.

Şirket, lojistik alanını otomatikleştirmek için OTTO Motors ile yapılan konsept denemelerinin kanıtlarından bazı görüntüler yayınladı.

Dinamik kontrol ve denge prensiplerini gelişmiş mekanik tasarımlar, modern elektronikler ve algılama, navigasyon ve zeka ile donatılmış yüksek performanslı robotlar için yeni nesil yazılımlarla hayatımıza girmeye hazırlar.

Handle kutuları tanımlamak ve bulmak için derin öğrenme vizyon yazılımını kullanıyor. Bir düğmeye basarak kamyonları boşaltıyor, paletlendiriyor ve paletten çıkartıyor.

Boston Dynamics firması tarafından üretilen robotlar, en zorlu parkurların üstesinden gelen mobil robotlarda dünya lideri firmalar arasındadır.