9.0
Skor

Artıları

  • Sezgisel Yazılım
  • Telefondan Gönderim
  • Uygun Tasarım
  • Kolay Kullanım

Eksileri

  • Fiyat
Tasarım
9
PLA
6
Fiyat
4
PLA Renk
9
Güvenilirlik
8

MakerBot kısa süre önce dünyanın ilk performanslı 3D yazıcısı olan ‘MakerBot’ yöntemini tanıttı. Yöntem, masaüstü ve endüstriyel 3D yazıcılar arasındaki boşluğu, çok daha erişilebilir bir modelde ve çok daha düşük bir maliyetle, bireysel tasarımcılara ve mühendislere yalnızca endüstriyel sınıf yazıcılarda bulunan özellikleri getirerek oluşturdu.

MakerBot Yöntemi 3D yazıcıdaki endüstriyel teknolojiler arasında bir sirkülasyonlu Isıtmalı Hazne, çift performanslı ekstrüderler, Hassas PVA suda çözünür destekler, kuru sızdırmaz malzeme bölmeleri ve ultra sert metal çerçeve bulunur. Yöntem, kullanıcılara kesintisiz bir deneyim sunmak için tasarlanmış yerleşik sensörleri ve otomasyon özelliklerini de içerir. Yazıcının endüstriyel özellikleri, erişilebilir bir fiyata yüksek düzeyde hassasiyet, güvenilirlik ve boyutsal doğruluk sağlamak için 3D baskı işlemini kontrol eder. Bu teknolojik atılım, yeni performans 3D Baskı kategorisini tanımlar.

MakerBot CEO’su Nadav Goshen, “Bir aksama çağında, işletmeler yenilik yapma ve ürünleri daha hızlı pazara sunma baskısı altında. Mevcut masaüstü 3D yazıcıları hobiciler alıyor ve profesyonel segmentteki birçok uygulama için yetersiz.” dedi. “Method’un kuruluşların 3D baskıyı daha büyük bir ölçekte benimsemesine yardımcı olmada bir sonraki adım olduğuna inanıyoruz. Yöntem, endüstriyel tasarımcıların ve makine mühendislerinin daha hızlı yenilik yapmalarını ve daha çevik olmalarını sağlayan 3D baskıda bir atılım sağlıyor. tasarım döngülerini hızlandırmak için endüstriyel performans sağlayabilen bir 3D yazıcı  Markerbot endüstriyel teknolojileri erişilebilir bir platforma getirmek, fiyat-performans engelini aşmak ve süreçteki hızlı prototipleri yeniden tanımlamak için geliştirildi. “